HAKKIMIZDA

Kurucumuz Ekrem AKKAŞ 1985 yılında bu sektöre adım atmıştır. Bu sektörde kendini çekirdekten geliştirerek 1988 yılında kendi imalatını yapmaya başlamıştır. Kurduğu küçük işletme sonrasında 1990’lı yılların ortalarında ortaklık ile daha büyük bir imalat merkezi kurulmuştur.2005 yılında ise tek olarak bu işte kurumsal olma yolunda ilerlemeye başlamıştır ve Filmaksan Makine Kalıp İmalat Proje İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd Şirketi kurulmuştur.

Filmaksan Makine; metal kalıp, talaşlı imalat, tel erezyon, pres baskı, konveyör-rulo, rulo bağlantı elemanları alanları kapsamında devam etmektedir. Şirket politikası olarak kalite önceliğimizdir. Geniş kapsamlı imalat tesisimizde makine kapasiteleri doğrultusunda talep edilen hizmetler verilmektedir.

Firmamız hem ithalat hem de ihracat konusunda oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Ekip ruhu ile çalışan tecrübeli kadromuz bulunmaktadır.

2 T

TECRÜBE

Yılların birikimi ve tecrübesi ile hizmet vermekteyiz.

TEKNOLOJİ

İşlerimiz için gereken teknolojiye yatırım yapar yenilikleri takip ederiz.

Faaliyet Alanlarımız

Aşağıdaki faaliyet alanlarında uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

 1. Metal Kalıpçılık
  • Derin Çekme
  • Kesme
  • Bükme
 2. Tel Erezyon

  X ölçülerde fason kesim …

 3. Talaşlı İmalat
 4. Konveyor Rulo İmalatı ve Ekipmanları
 5. Pres Baskı
  • Hidrolik
  • Egzantrik

Misyonumuz

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen çalışma tekniklerini uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi ve tecrübe çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir ekip olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyonumuz

Makine kalıp imalat sektöründe bir  marka olmak. Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.